2023 Ifor Williams TA510GT 14x7 3-asser Veetrailer Dubbeldek | Aanhangwagen | Veetrailer

Verkoopprijs Op aanvraag
Basis informatie
Referentie
ADV1042
Merk
Ifor Williams
Model
TA510GT 14x7 3-asser Veetrailer Dubbeldek
Kenteken
NIEUW
Gewicht
1.295 kg
Laadvermogen
2205 kg
Status
Op voorraad
Verkoopprijs
Op aanvraag

Ifor Williams TA510GT 14x7 3-asser Veetrailer Dubbeldek Veetrailer specificaties

Algemeen
Nieuw
Rijwerk
175/75R16C
3
Afmetingen
581  mm
230  mm
212  mm
434  mm
178  mm
Gewicht
2205  kg
1.295  kg
3500  kg

Omschrijving

Nieuwe Ifor Williams TA510 14'x7' Veetrailer met dubbeldeks / Easy-Load 

Zeer robuuste 3-asser veetrailer bladgeveerd!

 

Voorzien van de volgende opties:

- Dubbele laag (opklapbaar)
- Easy-Load syteem voor het laden van de 2e laag

- Tussenverdeling voor onderste en bovenste laag

- Middenverdelingskit tbv paarden (€ 750 meerprijs!)

- Spoiler aan voorzijde tbv windvanger

- Drijfhekverlenging

Standaard voorzien van;

- Balk assen met parabolische bladveren

- Aluminium bodem + Aluminium opbouw
- Dubbel rij aluminium ventilatieroosters

- Aluminium traanplaat op de bodem.
- Dubbele inspectiedeur
- Binnenverlichting
- Aluminium traanplaat vloer
- Slot in koppeling
- Drijfhekken op de achterklep

- Binnenverlichting
- Achterklep voorzien van aluminium oploopprofiel
- Wielen 175/75/R16C
 

Het unieke Ifor Williams EasyLoad dubbeldeksysteem vergemakkelijkt het laden naar het bovenste dek. Enkel af fabriek verkrijgbaar. Het dubbeldek kan volledig opgeklapt worden zodat de trailer ook te gebruiken is voor runderen en ander vee. Alle elementen worden opgeborgen in en rond de trailer. Op zo’n manier dat ze veilig en gemakkelijk toegankelijk zijn. Het dubbeldek kan in enkele minuten opgeplooid en opgeborgen worden zonder gebruik te moeten maken van enig gereedschap.

Als het dubbeldek is opgeplooid kan de EasyLoad™ ramp neergeklapt worden met behulp van de 2 gasveren. Ook dit vraagt weinig inspanning. Het gewicht van 1 persoon brengt de ramp naar beneden en zo kan de ramp vastgezet worden. De EasyLoad ramp is altijd in combinatie met het dubbeldek en moet samen met de trailer besteld worden.

Alle modellen zijn uitgerust met het exclusieve balk-assysteem en parabolische blavering die ontwikkeld en verfijnd zijn voor veilig en stabiel rijden. Gelijkaardige systemen worden ook gebruikt voor de commerciële trailers waarbij weggedrag onder de lading belangrijk is. De duurzaamheid en onderhoudsvriendelijkheid, samen met het balkassysteem zorgen er duidelijk voor dat de trailer zijn waarde behoud

Vergelijkbare veetrailers

Nieuw en tweedehands
Ruim assortiment
Eigen werkplaats