1 Harcon LB2000-65 Leveler | Aanbouwdelen | Egaliseerbord
Verkoopprijs Op aanvraag
Basis informatie
Referentie
VK10157
Merk
Harcon
Model
LB2000-65 Leveler
Status
Op voorraad
Verkoopprijs
Op aanvraag
Verhuur mogelijkheden
Dagprijs
Weekprijs
 Vrijblijvende offerte ontvangen
Harcon LB2000-65 Leveler Egaliseerbord specificaties
Algemeen
Gebruikt
Geel
Giant
Omschrijving
HARCON LB2000 LEVELLER 65, transportbreedte 2.085 mm bladhoogte 650 mm
Bladbreedte 2.000 mm, hydraulische zijdeuren 12 mm dik, instelbaar van 2.000 tot 2.800 mm
Standaard uitgevoerd:
Hydraulisch dubbel afschotframe.
Blad en deuren uitgevoerd met verwisselbaar mes 500HB
Hydrauliekblok 4 secties incl. slangen, excl. bediening
2x Laserbuis Alu afneembaar met liniaal in mm’s, lengte 1.300 mm